Vittoria Bodrum

Vittoria Bodrum Onaylı

Vittoria Bodrum

Ortalama Değerlendirmeler

Fotoğraflar

Mekan Tanıtımı

Vittoria Bodrum, Bodrum denildiği zaman akla ilk gelen şey eğlence sektörü ve özellikle de gece hayatıdır. Bodrum’un gece hayatında da tüm zamanlarda adından en çok söz ettiren gece Vittoria Bodrum’dur.

Vittoria Bodrum, Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer almaktadır. Muğla il merkezine 110 kilometre uzaklıkta bulunan mekana özel araçla ulaşımlar, Muğla – Bodrum yolu üzerinden yapılmaktadır. Muğla’dan taksi veya otogardan hareket eden Bodrum minibüsleriyle de ulaşımlar, yaklaşık 1 saat 30 dakika içerisinde yapılabilmektedir.

Vittoria Bodrum, kurulduğu günden bu güne kadar, müşterilerine sunmuş olduğu yüksek teknoloji ile konforu ve sınırsız eğlenceyi sağlayarak, müşterilerinden tam not alıyor, böylelikle en çok tercih edilen kulüpler arasında birinci olarak kalmayı sürdürüyor.

Bodrum’un en popüler gece mekanlarından olan Vittoria Bodrum, gece kulübü olarak hizmet vermektedir. Kendine ait özel bir tasarıma sahip olan mekan, özel dans şovları ve ışık gösterileri ile birlikte ziyaretçilerine oldukça keyifli bir gece sunmaktadır. Alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri bulunmaktadır.

Vittoria Bodrum, Muğla da çeşitli etkinlik ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Diğer mekanları, sahne alan sanatçı ve müzisyenleri GeceNerdeyiz‘de inceleyebilir, etkinlik programlarını görebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler