Hakkımızda

GeceNerdeyiz Nedir?

Mekan ve etkinlikleri keşfedebileceğin, gece için plan yapmanı sağlayan bir platform.
Image Background

GeceNerdeyiz.com ve cep telefonu uygulamaları ile çevrenizde ki yada farklı bir il / ilçede ki mekan ve etkinlikleri kategorilere göre filtreleyip sonuçları inceleyebilirsiniz. Böylece gitmeyi planladığınız bir il / ilçede ki yada çevrenizde ki mekan ve etkinlikleri önceden keşfedebilir, gece için planlarınızı yapabilirsiniz. Mekan, müzisyen veya etkinliklerinizi eklemek istiyorsanız hesabınızı GNC Pro'ya yükseltmeniz gerekmektedir.

GNC Pro

GNC Pro Nedir?

GNC Pro yani GeceNerdeyiz.Com Profesyonel hesabı ile sistemimize mekan veya müzisyen ekleyebilir, bu sayfalara bağlı etkinlikleri yayımlayabilirsiniz. GNC Pro için işletme veya müzisyenleri temsil ettiğinizi bize kanıtlamalısınız. Böylece ücretsiz olarak kendi içeriklerini ekleyebilirsiniz. Bir diğer seçenek de GNC Platinum ile içerikleriniz GNC ekibi tarafından eklenip güncellemeler sizin adınıza yapılır. Öncelikle hesabınızı GNC Pro'ya yükseltmeniz gereklidir.

GNC Pro Avantajları:

Mekanlar

Mekanınız için potansiyel müşterilerin sizi keşfedip mekanınıza geldiklerinde nasıl deneyimlere sahip olabileceği hakkında bir ön izlenim yaratabilirsiniz.

Müzisyenler

Müzik tarzınızı beğenen potansiyel kitlemiz için bir tanıtım sayfası oluşturup klip ve kayıtlarınızı bu sayfada sergileyebilirsiniz. Dijital bir kartvizit veya size özel bir web sitesi gibi kullanabilirsiniz.

Etkinlikler

Düzenlediğiniz etkinliği tüm kullanıcılarımıza gösterip, etkinliğinizin maksimum doluluk oranı ile gerçekleşmesi için ücretsiz olarak tanıtımını yapabilirsiniz.