Club Catamaran Bodrum

Club Catamaran Bodrum Onaylı

Dance on the water

Ortalama Değerlendirmeler

Fotoğraflar

Mekan Tanıtımı

Club Catamaran Bodrum, Muğla da 1500 kişi kapasiteli, yüzen bir klüp olmak üzere özel olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir.Büyüklük ve“concept” olarak dünyada bir benzeri daha yoktur. Catamaran teknesi özel iskelesi, sahili ve sahildeki klüp binaları ile birlikte toplam 2500 konuk kapasitesine sahiptir.

En gelişmiş ses ve müzik sistemlerine sahip olmanın yanı sıra toplam 4 adet (Ahtapot Bar, Sandal Bar, İstiridye Bar ve VIP Bar) tekne üzerinde, bir adedi de sahilde olmak üzere toplam 5 adet tam teşekküllü bara sahiptir. Deniz üzerinde, camdan yapılmış olan geniş dans pisti dans ederken denizi ve balıkları izleyebilme imkanı sağlamaktadır.

Club Catamaran Bodrum konuklarına sadece eşsiz bir ortamda müzik ve dans etme olanağı değil, her gece, kendine özgü, başka hiçbir yerde olmayan canlı showlar da sunmaktadır.

Mekanın gemi tayfası, servis, güvenlik, teknik ekipleri ve sanatçılar ile idari kadrodan oluşan personel sayısı sezonda 100 kişiyi geçmektedir.

Mekan her gün sadece merak giderme, görme amaçlı olarak tıpkı bir müze gibi yüzlerce

turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Bodrum’a gelen TV, sinema, tiyatro, magazin, müzik ve sosyete dünyasındaki ünlülerin de uğrak yeridir.

Club Catamaran Bodrum, Muğla da çeşitli etkinlik ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Eğer siz de diğer mekânları, sahne alan sanatçı ve müzisyenleri merak ediyorsanız GeceNerdeyiz.com’u takip edebilirsiniz. Herkese şimdiden iyi eğlenceler!