Necati ve Saykolar

Necati ve Saykolar Onaylı

Necati ve Saykolar

Ortalama Değerlendirmeler

Fotoğraflar

Müzisyen Tanıtımı

Müzik ve eğlenceyi bir arada sunan interaktif performans grubu, Necati ve Saykolar, doğaçlama replikleriyle gençlerin beğenisini topluyor.

Rock müzik tabanlı interaktif performans grubu Necati ve Saykolar, 2008 yılında Necati Karadayı(bağlama, vokal) ve Alper Kayman (elektrogitar, vokal) önderliğinde kuruldu. Yaptıkları müzikal performansla kendilerine farklı bir kulvar yaratan grup, ilerleyen zamanlarda bu tarzı daha da geliştirerek kitlesini genişletti. 70 ve 80’lerin yerli ve yabancı müziklerinden etkilenen Necati ve Saykolar beste ve sahne performanslarında o yılların sound’larını kendilerine örnek alıyorlar.

Necati ve Saykolar bu müzikleri günümüz tarzlarına uyarlayarak sahnelerine bir parça interaktif performans ekliyorlar. Grup, sırasıyla Barış Şanlısoy (basgitar) ve Serhat Ergür’ün(davul) katılımıyla zenginleşen kadrosunu halen koruyor. Necati ve Saykolar, repertuvarlarındaki farklılık ve yorumlarındaki çeşitliliği sahne aldığı birçok platformda hedef kitleye başarıyla aktardı. Grubun ilk albümü olan ”Dur, Bak, Dinle, Geç” projesi; bu farklı tarzın eğlenceli bir sunumudur.

Videolar

Sahne Aldığı Mekanlar

İletişim Bilgileri

İstatistikler

18 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş

İçerik Sağlayıcı

Kategoriler

Etiketler