Necati ve Saykolar

Necati ve Saykolar

Ortalama Değerlendirmeler

Müzisyen Tanıtımı

Müzik ve eğlenceyi bir arada sunan interaktif performans grubu, Necati ve Saykolar, doğaçlama replikleriyle gençlerin beğenisini topluyor.


Rock müzik tabanlı interaktif performans grubu Necati ve Saykolar, 2008 yılında Necati Karadayı(bağlama, vokal) ve Alper Kayman (elektrogitar, vokal) önderliğinde kuruldu. Yaptıkları müzikal performansla kendilerine farklı bir kulvar yaratan grup, ilerleyen zamanlarda bu tarzı daha da geliştirerek kitlesini genişletti. 70 ve 80’lerin yerli ve yabancı müziklerinden etkilenen Necati ve Saykolar beste ve sahne performanslarında o yılların sound’larını kendilerine örnek alıyorlar.


Necati ve Saykolar bu müzikleri günümüz tarzlarına uyarlayarak sahnelerine bir parça interaktif performans ekliyorlar. Grup, sırasıyla Barış Şanlısoy (basgitar) ve Serhat Ergür’ün(davul) katılımıyla zenginleşen kadrosunu halen koruyor. Necati ve Saykolar, repertuvarlarındaki farklılık ve yorumlarındaki çeşitliliği sahne aldığı birçok platformda hedef kitleye başarıyla aktardı. Grubun ilk albümü olan ”Dur, Bak, Dinle, Geç” projesi; bu farklı tarzın eğlenceli bir sunumudur.


Diğer mekanlarısahne alan sanatçı ve müzisyenleri GeceNerdeyiz‘de inceleyebilir, etkinlik programlarını görebilirsiniz


Videolar

İletişim Bilgileri

İstatistikler

10 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
Paylaş

Kategoriler

Etiketler

Hak Talebi

İçerik sizinle mi ilgili?

Bu sayfa sizi veya kuruluşunuzu temsil ediyorsa hak talebinde bulunabilirsiniz.