Cervus

Cervus Onaylı

Ortalama Değerlendirmeler

Müzisyen Tanıtımı

Cervus 1979 yılında İstanbul’da doğan Göktuğ Çitçi, önceleri trip-hop, ambient, industrial, leftfield, drum & bass tarzlarıyla ilgilenen Cervus, 1997 yılında Istanbul’un en önemli dans müziği radyolarından 104.3 Radio Cool’da çalışmaya başladı ve DJliğini geliştirmeye başladı.

2000 sonlarında Hollanda merkezli Sadie Records ile anlaşarak Subsky adıyla ilk plağını yayınladı. ”Four Days” isimli parçası Paul Van Dyk’ın hazırlamış olduğu ilk compilation olan Politics Of Dancing albümünde yayınlandı.

2003 yılında, Ali Şahinbaş (Fuchs) ve Mete Tavukçuğlu (Agentorange) önderliğinde Dinamo 103.8 kuruluşunda aktif olarak bulundu ve Dinamo çatısı altında bir çok etkinlik düzenledi ve çaldı. 2004’te Yunus Güvenen, Muzo Berberoğlu ve Barış Türker ile Red Flag Collective isimli plak şirketini kurdu. Faaliyette olduğu 4 yıl boyunca 6 plak çıkarttı ve tüm Dünyaya dağıttı.

Godet, Crystal, Switch, 7th house, MiniMuzikhol gibi istanbulun köklü clublerinde performans gösteren Cervus, dj’liğiyle de her zaman ilgi gördü.

Subsky ismiyle bugüne dek 80’den fazla plak/dijital parça/remix yayınladı. Çalıştığı bazı plak şirketleri : Plastic City, Urban Torque, Spring Tube, Night Drive Music, Forensic, Deep Records, Looq Records, Prog City Deep Trax, Dutchie Music.

Yurtiçinde de Candan Erçetin, Sezen Aksu, Teoman, Mor Ve Ötesi, Athena, Monality, Büyük Ev Ablukada için remixler yaptı.

Diğer mekanları, sahne alan sanatçı ve müzisyenleri GeceNerdeyiz‘de inceleyebilir, etkinlik programlarını görebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler

Videolar

İletişim Bilgileri

İstatistikler

23 Görüntüleme
0 Değerlendirme
1 Favori
0 Paylaş

İçerik Sağlayıcı

Kategoriler

Etiketler