Birds Bodrum

Birds Bodrum

Restaurant & Dinner Show

Ortalama Değerlendirmeler

Fotoğraflar

Mekan Tanıtımı

354- Vasilchuk Bros. restoran grubu – Yalıkavak Marina’da denizin hemen kıyısında Birds Restaurant & Show’u açıyor. Bu sansasyonel Moskova projesi Birds’ün Bodrum versiyonu .

Menü, şef Konstantin Shatrov ve şef Alexander Raylyan tarafından tasavvur edildiği gibi Pan-Asya mutfağı etrafında toplanmıştır. Fantastik süslemeler ve unutulmaz sunumların yer aldığı kokteyller Peter Sorokovov’a ait.

Türk tatil beldesi Bodrum, rehber kitaplarda Ege Denizi’nin “premium”, “seçkin” ve “lüks” mücevheri olarak anılır. Sakin sular, mükemmel kumsallar, selvi ağaçları ve zeytinlikler. Zarif oteller, sade, rahat Avrupa düzeyinde birinci sınıf hizmet sunar.

Bodrum politikacılar, iş adamları, şov dünyası yıldızları ve sporcular arasında popülerdir. Yatlarda seyahat eden birçok VIP turist deniz yoluyla Bodrum’a geliyor: Mick Jagger, Bill Gates, Prens Charles, Roman Abramovich, Nathaniel Rothschild ve daha birçok aydın. Şehrin hemen yanında yer alan Yalıkavak Marina, 620 bağlama yeri ve 70’e yakın rıhtımıyla Akdeniz’in en büyük yat marinalarından biridir. Monaco bile o kadar donanımlı değil!

Kıyafet kuralı: Konukların akıllı ve zarif bir kıyafet tarzı benimsemeleri teşvik edilir: bluzlar, elbiseler, blazerler, hırkalar, topuklu ayakkabılar, polo gömlekler, düğmeler, chino pantolonlar, elbise pantolonları, koyu yıkama kot pantolonlar, özel yapım pantolonlar. Spor kıyafetleri (şortlar, plaj sandaletleri dahil) ve uygunsuz şekilde açık kıyafetler kesinlikle yasaktır. Rezervasyon ve depozitolar, giriş yapmanıza izin verileceğini garanti etmez.

Videolar

Bu Gün Şuan Açık UTC+3

18:00 - 02:00
 • Pazartesi
  18:00 - 02:00
 • Salı
  18:00 - 02:00
 • Çarşamba
  18:00 - 02:00
 • Perşembe
  18:00 - 02:00
 • Cuma
  18:00 - 02:00
 • Cumartesi
  18:00 - 02:00
 • Pazar
  18:00 - 02:00

İstatistikler

12 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş

Harita

Hak Talebi

İçerik sizinle mi ilgili?

Bu sayfa sizi veya kuruluşunuzu temsil ediyorsa hak talebinde bulunabilirsiniz.