Etkinlik Detayları

Uyarı, bu etkinlik geçmiş bir tarihe ait!

Aşkın Nur Yengi Konseri 26 Mayıs Cumartesi gecesi Hayal Kahvesi Kocaeli’nde müzikseverlerle buluşacak.

Sahne performansıyla hayranlarını her zaman kendine hayran bırakan Aşkın Nur Yengi, özellikle romantik şarkılarıyla dikkat çekiyor. Yeni albümünden şarkıları da seslendireceği konserde, sesiyle adeta büyüleyecek. Kendine has tarzı ve eşsiz yorumuyla sevilen şarkılarını hayranlarına sunacak olan sanatçı, müzikseverlerin beğenisini kazanacak.

Hayal Kahvesi’nin unutulmaz atmosferinde gerçekleşecek olan bu konserde, romantik şarkılarla dolu bir gece geçireceksiniz.

Sevilen şarkılarına eşlik ederek, harika bir müzik deneyimi yaşayacak ve unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Aşkın Nur Yengi’nin şarkılarına eşlik ederken, sevdiklerinizle keyifli bir gece geçirmek için 26 Mayıs’ta Hayal Kahvesi’nde olmayı unutmayın.

Biletler 200 TL

Birbirinden eğlenceli etkinliklerle dolu olan Hayal Kahvesi, Aşkın Nur Yengi’nin konseriyle bir kez daha müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Siz de bu muhteşem atmosferde, sevilen şarkılarla dolu bir gece geçirmek istiyorsanız, hemen biletlerinizi alın ve unutulmaz bir müzik deneyimi yaşayın.

Etkinlikler hakkında bilgi için GeceNerdeyiz.com’un cep telefonu uygulamalarını kullanabilirsiniz. Ayrıca etkinlikler hakkındaki güncel gelişmeleri ve paylaşımları kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Galeri

Videolar