Eylül Ergül

Eylül Ergül

Ortalama Değerlendirmeler

Fotoğraflar

Müzisyen Tanıtımı

Eylül Ergül,  Alexander Tenaglia, Krassimir Taskov, Marylene Mouquet, Cem Babacan , Başar Can Kıvrak, Gökhan Aybulus, Muhiddin Durruoğlu ve Hüseyin Sermet gibi seçkin piyanistlerin ustalık sınıflarına katıldı ve sertifika aldı. Nisan 2014’te “genç solistler” yarışmasını kazanarak Eskişehir Devlet Senfoni Orkestrası ile solist G.Gershwin’in “Rhapsody in Blue” eserini seslendirdi.


2014 yılında 15. Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nde “Genç Yetenekler” konserinde solist olarak yer aldı ve Hüseyin Sermet ile çalışma fırsatı buldu. 2015 yılında Sanem Berkalp ile çalışmalarına devam etti ve liseden mezun oldu. Lisansın ilk döneminde çalışmalarına caz alanında devam etmek isteyen Eylül Ergül 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nın Caz Anasanat Dalına caz piyano öğrencisi olarak devam etti.


Eylül Ergül 2020 yılında “Önümde hayat, üstümde Waikiki” şarkısı ile LC Waikiki’nin reklam sesi oldu ve Akbank’ın 30. Yılı albüm projesi “Dün,Bugün,Yarın” ‘da Neşet Ruacan ve Ozan Musluoğlu Band ile beraber yer aldı. Aynı yıl, Serdar Barçın Çağla Karaali ve Ozan Musluoğlu’nun da içinde bulunduğu “Genedos” adlı gurubu kurdular .

Eylül Ergül, söz ve müziğinin kendisine ait olduğu solo projesine de devam etmektedir.


Diğer mekanlarısahne alan sanatçı ve müzisyenleri GeceNerdeyiz‘de inceleyebilir, etkinlik programlarını görebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler

 


Videolar

İstatistikler

14 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
Paylaş

Kategoriler

Etiketler

Hak Talebi

İçerik sizinle mi ilgili?

Bu sayfa sizi veya kuruluşunuzu temsil ediyorsa hak talebinde bulunabilirsiniz.