Emir Can İğrek

Emir Can İğrek Onaylı

Ortalama Değerlendirmeler

Fotoğraflar

Müzisyen Tanıtımı

Emir Can İğrek küçük yaştayken müziğe ilgi duyamaya başladı sonrasında şan ve solfej eğitimi aldı. Müzik dünyasına ilk adımlarını Tekirdağ’da küçük sahne grupları oluşturarak attı.

Henüz albüm çıkarmadan önce dahi sosyal medya hesaplarında paylaştığı akustik performanslarından çokça söz ettirmişti. Başta gençler olmak üzere her yaş grubuna ve her ruh haline hitap etmekte. Seslendirdiği eserlerde duygusunu, içtenliğini dinleyicisine kolayca yansıtabiliyor.

İlk albümü “Ağır Roman” ile güzel bir çıkış yakaladı. Esas popülerliğini bir sene sonra çıkardığı “Nalan” ile sağladı. Şarkı, uzunca süre radyolarda yer bulup, şarkı sözleriyle dikkat çekmeyi başardı. Bunun en büyük kanıtı ise, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkıcısı” ödülünü alması oldu. Böylece “Emir Can İğrek” ismi, Türkiye geneline yayıldı.

2018 yılından bu yana Gönül Davası, Aç Bağrını, Defoluyorum, Gömleğimin Cebi, Dönsen Bile, Nevale, Silahım Yok, Sopa, Meydan, Saman Sarısı, Akşamcı, Tenha, Dargın, Zemin, Çiftetelli, Memur, Bıraktım Şaşırmayı gibi senede birden single/albüm ortaya koyan İğrek, son olarak 2022 yılında çıkardığı “Felfena” ve “Bana Unutmayı Anlat” şarkılarıyla müzik platformlarında yerini aldı.

Emir Can İğrek başka sanatçılara da beste veriyor. Funda Arar, Ferhat Göçer, Cem Adrian gibi isimlerin şarkılarına imza atan sanatçı söz ve müzik konusunda çok başarılı.

Videolar

İletişim Bilgileri

İstatistikler

38 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş

İçerik Sağlayıcı

Kategoriler