Zai Yaşam Bodrum

Zai Yaşam Bodrum Onaylı

Zai Yaşam Bodrum

Ortalama Değerlendirmeler

Fotoğraflar

Mekan Tanıtımı

Zai Yaşam Bodrum, Bodrum Muğla’da çeşit çeşit lezzetli yemekleri ve ilgi çekici tasarımıyla misafirlerini ağırlarken; zeytin ağaçlarının gölgesinde edebiyat, sanat ve gastronomiyle iç içe geçmiş bir yaşam deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Gün boyu mekânımızın vazgeçilmezi olan klasik ve caz esintilerinin yanı sıra ünlü müzisyenlerin performanslarıyla Zai Yaşam’ın ruhunu besliyoruz.

İlk olarak “Kütüphanede Müzik” adıyla başlattığımız etkinliklerimizi ilerleyen süreçte Zai Yaşam ile birlikte daha büyük dinleyicilerin bir araya geldiği konserler ve dinletilerle sürdürdük.

Zihnin gıdasını edebiyat ve sanattan, ruhun gıdasını ise müzikten alacağımız inancıyla Yıldız İbrahimova’dan Anjelika Akbar’a, Jehan Barbur’dan Ayhan & Ayşe Sicimoğlu’na kadar pek çok usta isme sahnemizde yer verdik. Ayrıca “Nazım Hikmet Şiirleri ve Şarkıları”, “Hisli Şarkılar Kumbarası” gibi özel etkinliklerle edebiyatla müziğin eşsiz uyumundan doğan büyülü bir dünyada yolculuğa çıktık.

Ağaçların, yıldızların ve ayın altında geçirdiğimiz yaz akşamlarını sihirli bir geceye dönüştüren müzisyenlerin yanı sıra, misafirlerimizin de piyano başına geçerek anlık konserler verdiği mekânımızda ruhumuzu müzikle beslemeye devam ediyoruz.

Mekanda +15 yaş sınırı bulunmaktadır.

Eğer siz de diğer mekânları, sahne alan sanatçı ve müzisyenleri merak ediyorsanız GeceNerdeyiz.com’u takip edebilirsiniz. Herkese şimdiden iyi eğlenceler!